Galeria


Kontakt

Targi Książek

Targi książki to świetny sposób na spotkanie się z autorami, wydawcami i księgarzami. Są także świetnym miejscem do nawiązywania kontaktów i poznawania tego, co dzieje się w świecie książek.

Książki są ważną częścią naszej kultury. Pomagają nam uczyć się nowych rzeczy, pomagają zrozumieć różne perspektywy i bardziej doceniają życie. Książki mogą być oknem na inne światy lub po prostu dobrą lekturą na plaży.

Targi książki to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji książek i autorów. Są uważani za ważną część branży wydawniczej. Targi książki pozwalają kupować i sprzedawać książki, spotykać się z autorami i zdobywać sygnowane kopie ulubionych książek.

Targi książki to spotkanie ludzi, których łączy zainteresowanie czytaniem i wydawaniem książek. Zwykle jest to jednodniowe wydarzenie, które gromadzi ludzi ze wszystkich środowisk, w tym autorów, wydawców, księgarzy, bibliotekarzy, nauczycieli i czytelników.

Targi Książki we Frankfurcie to największe targi książek i innych mediów na świecie. Uznawane są za najbardziej prestiżowe targi książki na świecie.

Targi Książki we Frankfurcie goszczą ponad 7000 wystawców z ponad 100 krajów na całym świecie. Impreza odbywa się co roku i trwa pięć dni.

Targi Książki we Frankfurcie po raz pierwszy odbyły się w 1947 roku i od tego czasu odbywają się co roku, z kilkoma wyjątkami spowodowanymi wojnami lub kryzysami gospodarczymi.